Одеські чиновники спільно з французькими експертами хочуть розробити концепцію поводження із побутовими відходами. Допомагатиме у цьому компанія Egis, яка розробляла стратегію поводження з відходами для Львова.

Про це повідомив під час апаратної наради директор департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін.

За його словами, перш ніж визначитися, чи будувати на Одещині сміттєпереробний завод, потрібно розробити стратегію поводження з відходами.

«Я в четвер був у відрядженні в Києві, попередньо ми домовилися з французькою компанією, яка зокрема працювала над розробкою стратегії для Львова. Вона дуже зацікавилася нашою концепцією, ми представили робочий варіант і зараз плануємо почати якусь роботу з точки зору більш якісного опрацювання цього документу», — сказав Тетюхін.

Він розповів, що готову стратегію поводження з відходами хочуть представити депутатам і громадськості 1 липня.

Компанія Egis займається інжинірингом та консалтингом з питань міського розвитку, транспорту, промисловості, водопостачання тощо. 75% її капіталу належить французькому банку Caisse des Dépôts.

У 2017 році Львівська міська рада та Egis почали спільно працювати над вирішенням «сміттєвого питання» міста. Наразі там готуються до рекультивації полігону у селі Великі Грибовичі.

Нагадаємо, інвестиційна компанія ICU планує збудувати найбільший в Україні завод з переробки сміття у Житомирі.

/Ксенія Сітінська

Поділитись: