12 великих американських компаній, що прибули в Україну в рамках торговельної місії США, планують інвестувати у сфери сільського господарства, енергетики, автомобілебудування та інфраструктури.

Крім цього, представники торговельних місій розглядають можливості долучитись до великої приватизації в Україні.

«Американська торговельна місія — це сигнал, що Україна стає цікавою для міжнародного бізнесу. Уряд постійно працює над створенням відповідних умов», — повідомляють у прес-службі Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Там також зазначили, що за 8 місяців 2018 року обсяг торгівлі між Україною та США зріс на 16% і наразі складає 2,6 мільярди доларів.

Зазначимо, що 29 жовтня до України прибули представники 12 великих американських компаній в рамках першої американської торговельної місії. Мета місії — пошук можливостей для інвестування в українську економіку. В уряді зазначили, що представники місій планують взяти участь в приватизації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Чому Центренерго продадуть у 2018 році

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 22 заводи на продаж: що треба знати про «велику приватизацію»

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile