Політика / Вибори

Комуністи висунули в президенти Петра Симоненка

КПУ
Політика/Вибори/Комуністи висунули в президенти Петра Симоненка
Зберегти
Вигляд
Під час позачергового з’їзду Комуністичної партії України його делегати висунули лідера партії Петра Симоненка кандидатом у президенти.

Як повідомляє прес-служба КПУ, позачерговий з’їзд відбувся 3 січня в Києві. У підсумку делегати з’їзду одностайно підтримали Симоненка як кандидата в президенти. 

Симоненко під час виступу заявив, що виборча кампанія «буде драматичною за характером і трагічною за наслідками для народу».

Нагадаємо, у грудні 2015 року суд задовольнив позов Мін'юсту та заборонив діяльність КПУ. Партія подала апеляцію, але її розгляд зупинили до вирішення Конституційним судом питання про конституційність заборони комуністичної символіки.

Як повідомлялося, 3 січня політична сила колишнього очільника Служби безпеки України Валентина Наливайченка висунула його кандидатом в президенти.

Також 3 січня «Об’єднання «Самопоміч» висунуло кадидатом у президенти міськголову Львова Андрія Садового.

Раніше про участь в майбутніх виборах президента оголосив комік і шоумен Володимир Зеленський.

31 грудня 2018 року в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Цього ж дня до ЦВК подав документи перший кандидат у президенти — самовисуванець Ігор Шевченко.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши шоумена Володимира Зеленського. Лідером залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Пов`язані новини