У Харкові взяли під варту без права на заставу 15 підозрюваних у справі про спробу захоплення елеватора у селищі Зміївського району на Харківщині.

У Харкові взяли під варту без права на заставу 15 підозрюваних у справі про спробу захоплення елеватора у селищі Зміївського району на Харківщині.

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

Загалом у справі раніше затримали 22 людини. Іншим підозрюваним запобіжний захід обиратимуть 14 вересня. Усі учасники злочину підозрюються за статтею про хуліганство.

Нагадаємо, 11 вересня стало відомо, що на територію елеватора у селищі Занки на Харківщині проникли невідомі в балаклавах. Там їх зустріли мешканці райцентру. Унаслідок цього між кількома групами осіб стався конфлікт і стрілянина.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що відбулась «спроба силового, із застовуванням зброї, захоплення зернового елеватора».

За даними поліції, поранення під час конфлікт отримали 7 людей, серед яких шестеро чоловіків й один працівник поліції. Усіх їх доправили до місцевої лікарні для надання допомоги.

Як повідомила «Всеукраїнська Аграрна Рада», йдеться про спробу рейдерського захоплення фермерського господарства «Строгого О.Ф.».

Поліція відкрила кримінальне провадження і повідомила, що затримала через конфлікт 22 людини та вилучила зброю.

Згодом у поліції повідомили, що затримали екс-бійця батальйону «Азов» Олега Ширяєва за підозрою у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині.

У «Азові» наголосили, що батальйон ніколи не співпрацював із Ширяєвим. 13 вересня Ширяєву, якого поліція назвала екс-бійцем «Азова», оголосили про підозру.

 

Поділитись: