Конституційний суд не ухвалив рішення щодо закону «Про очищення влади». Він продовжить розгляд скарги на закон, за яким низка чиновників часів президента Віктора Януковича не можуть обіймати посади в державних органах влади.

Про це повідомили в пресслужбі суду.

Розгляд закону продовжать на наступних пленарних засіданнях. Дата наступного засідання щодо цього закону ще невідома.

Попередній розгляд цієї скарги був 16 січня.

Скаргу до Конституційного суду подали 47 народних депутатів.

Нагадаємо, 2 березня стало відомо, що Конституційний суд продовжить розглядати законність люстрації напередодні змін у Кабміні.

Нагадаємо, 25 лютого видання KyivPost з посиланням на три джерела в українському уряді повідомило, що Зеленський розглядає Сергія Тігіпка претендентом на пост прем'єр-міністра.

Тігіпко був два роки віцепрем'єр-міністром при прем'єр-міністрах Павлі Лазаренку в 1997 році та Валерію Пустовойтенку. У 1999-2000 роках він був міністром економіки в уряді тодішнього прем'єр-міністра Віктора Ющенка. Сам Тігіпко балотувався в президенти у 2010 році. Тоді він посів третє місце.

На парламентських виборах 2012 року Тігіпко об'єднав зусилля з «Партією регіонів» президента Віктора Януковича та посів посаду віцепрем'єр-міністра при прем'єрі Миколі Азарові. Відтак він підпадає під люстрацію.

На вимогу президента України Володимира Зеленського Верховна Рада збереться за позачергове пленарне засідання о 16 годині 4 березня. Серед іншого депутати будуть розглядати кадрові зміни в Кабінеті міністрів.

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запевняє, що кандидатуру Тігіпка не розглядатимуть на посаду очільника уряду.

Поділитись: