Кандидатуру бізнесмена Сергія Тігіпка не розглядатимуть на посаду очільника уряду на позачерговому засіданні Верховної Ради.

Про це повідомив голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Ні, цього не буде», — відповів Арахамія на запитання про можливе призначення Тігіпка на посаду прем'єр-міністра.

Водночас він підтвердив, що 4 березня депутати будуть розглядати кадрові зміни в Кабінеті міністрів. 

Нагадаємо, на вимогу президента України Володимира Зеленського Верховна Рада збереться за позачергове пленарне засідання о 16 годині 4 березня.

В Офісі президента повідомили, що глава держави просить включити до порядку денного питання щодо розгляду декількох проєктів законів та щодо Кабінету Міністрів України. Також президент просить заслухати звіт про діяльність правоохоронних органів.

25 лютого видання KyivPost з посиланням на три джерела в українському уряді повідомило, що Зеленський розглядає Сергія Тігіпка претендентом на пост прем'єр-міністра.

Тігіпко був два роки віцепрем'єр-міністром при прем'єр-міністрах Павлі Лазаренку в 1997 році та Валерію Пустовойтенку. У 1999-2000 роках він був міністром економіки в уряді тодішнього прем'єр-міністра Віктора Ющенка. Сам Тігіпко балотувався в президенти у 2010 році. Тоді він посів третє місце.

Він об'єднав зусилля з «Партією регіонів» президента Віктора Януковича на парламентських виборах 2012 року та посів посаду віцепрем'єр-міністра при прем'єрі Миколі Азарові.

Також Тігіпко є власником групи «ТАС», до якої входить ПАТ «Універсал банк».

Поділитись: