УКРАЇНА

Процедуру обрання омбудсмена суд може визнати неконституційною

2 червня, 2018 03:13
УКРАЇНА/Процедуру обрання омбудсмена суд може визнати неконституційною
Зберегти
Вигляд
Конституційний суд України може може скасувати постанови, згідно з якими була призначена уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

Конституційний суд України може може скасувати постанови, згідно з якими була призначена уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив Михайло Каменєв, виконавчий директор ГО «Правозахисна ініціатива».

Відповідаючи на питання журналістки, чи є шанси, що Конституційни суд визнає неконституційною процедуру обрання омбудсмена Людмили Денісової, Каменєв сказав: 

«Шанси є. Якщо Конституційний суд визнає норми закону про відкрите голосування неконституційними а також на підставі цього та інших підставах скасує постанови, якою Денісова була призначена, то звісно має розпочатись наново процедура призначення уповноважено… Тобто є  шанс що будуть нові обличчя».

Нагадаємо, у Конституційному суді низка депутатів оскаржують процедуру обрання омбудсменом Людмили Денісової.

15 березня Верховна Рада призначила депутата від «Народного фронту» Людмилу Денісову уповноваженим парламенту з прав людини.

Денісова будучи народною депутаткою від «Народного фронту», двічі голосувала за призначення себе уповноваженою Верховної Ради з прав людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає призначення на посаду омбудсмена Людмили Денісової

Пов`язані новини