УКРАЇНА

Консул радить українцям в Іспанії «не брати участь у масових акціях»

1 жовтня, 2017 20:41
УКРАЇНА/Консул радить українцям в Іспанії «не брати участь у масових акціях»
Зберегти
Вигляд
Генеральний консул України в Барселоні Оксана Драмарецька радить українцям в Іспанії «не піддаватися на провокації і не брати участь у масових акціях».

Генеральний консул України в Барселоні Оксана Драмарецька радить українцям в Іспанії «не піддаватися на провокації і не брати участь у масових акціях».

Про це вона сказала в ефірі телеканалу «112 Україна».

«У зв'язку з підвищеною суспільною активністю, яка сьогодні спостерігається в день так званого референдуму, який, нагадаю, визнаний незаконним, ми рекомендуємо громадянам України уникати масових скупчень людей, просимо бути пильними і не піддаватися на провокації, в тому числі не брати участь і не залучатись до будь-яких акцій», — зазначила консул.

Раніше уряд Каталонії заявив про 337 постраждалих людей  внаслідок сутичок з поліцією.

Громадське наживо слідкує за подіями на референдумі про незалежність Каталонії.

1 жовтня у Каталонії відбувається референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

Влада Каталонії заявила, що виборці мають право проголосувати на будь-яких дільницях, оскільки поліція закрила більше половини шкіл, де обладнані дільниці.

Також виборцям дозволили приходити зі своїми бюлетенями, роздрукованими на принтері, оскільки раніше поліція Іспанії вилучила бюлетені та урни для каталонського референдуму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: (Не)законний референдум: чого хоче Каталонія.

Дивіться репортаж Громадського з Каталонії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини