Державне підприємство Укроборонпром завершило контракт з Таїландом на постачання танків «Оплот-Т» і наступні машини вироблятимуться для України.

Державне підприємство Укроборонпром завершило контракт з Таїландом на постачання танків «Оплот-Т» і наступні машини вироблятимуться для України.

Про це повідомив гендиректор компанії Павло Букін, передає прес-служба.

Зазначається, що остання партія танків була випробувана і найближчим часом їх відправлять до Таїланду.

«Контракт виконувався попри нечесну конкуренцію та військову агресію Росії. Ми вдячні нашим стратегічним партнерам із Таїланду за мудре розуміння проблем, з якими зіткнулась Україна, і за віру, що Україна здатна подолати штучні перепони, зведені на шляху наших взаємин», – наголосив Павло Букін.

За його словами, реалізація «тайського контракту» дозволила Україні отримати валютні надходження до бюджету та завантажити виробничі потужності підприємств держкомпанії.

«Із завершенням експортного контракту з Таїландом Концерн налаштовується на виробництво танків для ЗСУ. БМ «Оплот», прийнятий на озброєння ще 2009 року, вимагає оновлення деяких комплектуючих. Адже за цей час з’явилися важливі технологічні інновації. Водночас Збройні Сили та підприємства Укроборонпрому отримали досвід застосування військової техніки у зоні АТО. Ми готові інтегрувати в «Оплоти» для української армії технології, опрацьовані з урахуванням бойового досвіду. Ідеться про передове цифрове оснащення, зокрема, прицільний комплекс та систему управління вогнем», – зазначив Букін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 «Оплотів» для армії: Який він — найкращий український танк?

Поділитись: