У першого віцеспікера Верховної Ради Руслана Стефанчука виявили коронавірусне захворювання.

Про це він повідомив нам у коментарі.

Інфікування в нього підтвердили сьогодні, 12 листопада. Стефанчук розповів, що серед симптомів — температура 38,8°, ломота, кашель, нежить і дуже швидка втомлюваність. Загалом почувається не дуже добре.

«Не вберегли ні маска, яку я фактично не знімав із березня, ні рукавиці, ні дезінфекції. Певно, треба пройти й це випробування. Тому вимушено тимчасово вибуваю зі строю», — написав він у Facebook.

Перший віцеспікер Ради порадив усім, з ким він контактував останніми днями, «уважно поставитися до стану свого здоров'я».

Напередодні, 11 листопада, COVID-19 виявили в голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Він учора зазначав, що почувається нормально.

Ситуація з коронавірусом

В Україні коронавірус набирає обертів. За минулу добу, 11 листопада, захворювання підтвердили в рекордної кількості людей — 11 057. Також відомо, що вчора 6 235 пацієнтів одужали, а 198 — померли від ускладнень.

За весь час епідемії COVID-19 в Україні виявили 500 865 випадків інфікування. З них 227 694 людини одужали, а 9 145 — померли від ускладнень. Продовжують лікуватися понад 270 тисяч людей.

Кількість хворих із COVID-19 в Україні зростає. Щодоби в нас фіксують від 9 до 11 тисяч інфікованих. У Нацслужбі здоров'я розповіли, що в жовтні кількість госпіталізованих з COVID-19 зросла майже на 80%.

У МОЗ розробили алгоритм дій у разі погіршення ситуації згідно з чотирма рівнями небезпеки. Наразі Україна перейшла на другий рівень, який, зокрема, передбачає скасування планових операцій. Детальніше про чотири рівні тут.

Поділитись: