Лікарка-анестезіологиня Анна Рибарчук із Чернівецької міської лікарні №1
Фото:

Anna Rybarchuk/Facebook

Лікарка-анестезіологиня Анна Рибарчук із Чернівецької міської лікарні повідомила, що в неї вдруге виявили коронавірусну хворобу COVID-19.

Як написала дівчина у Facebook, у неї вже сьомий день триває пневмонія, викликана коронавірусом. ПЛР-тест показав його наявність в організмі.

«Пояснення в мене одне — без антитіл у крові, після першого епізоду хвороби, "вилетіла" знову на роботу… От Вам і легкий перебіг», — йдеться в дописі.

Як повідомила Рибарчук «Суспільному. Буковина», тестування не виявило в неї антитіл до коронавірусу — попри те, що вона вже ним хворіла. Наразі вона лікується вдома й сподівається, що повернеться на роботу за два тижні.

Станом на 1 червня з початку епідемії в Україні COVID-19 підтвердили в 24 012 людей, з них 718 померли від ускладнень та 9690 одужали. За добу виявили 340 нових випадків.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: