Технології

Блокування Telegram в РФ: користувачі Google Maps перейменували «Роскомнадзор» на «Роскомпозор»

20 квітня, 2018 13:06
Технології/Блокування Telegram в РФ: користувачі Google Maps перейменували «Роскомнадзор» на «Роскомпозор»
Зберегти
Вигляд
Інтернет-користувачі змінили у сервісі Google Maps інформацію про службу Роскомнагляд.

Інтернет-користувачі змінили у сервісі Google Maps інформацію про службу Роскомнагляд через блокування месенджера Telegram у Росії.  

Про це пише Meduza.

Так, головний будинок відомства на Китайгородському проїзді в Москві їм вдалося перейменувати на «Роскомпозор». Замість годин роботи вони вказали: «Зачинено назавжди».

У ході атаки в ніч на 20 квітня користувачі також змінили категорію установи — на «гей-бар» і «психоневрологічний диспансер». Зранку в картці Роскомнагляду була знову вказана категорія «Державна установа».

Користувачі також залишили Роскомнагляду десятки негативних відгуків, через що його рейтинг знизився до 1,2 з 5. У розділ із фотографіями, зробленими в установі, вони завантажили колажі з людьми, схожими на терористів, які позують на тлі прапора з логотипом месенджера Telegram, а також фото обкладинки книги «Що таке тероризм» і відео з кішкою.

Атаки зазнали й інші представництва Роскомнагляду у різних містах Росії.

16 квітня 2018-го в Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram. У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду

 

Пов`язані новини