Латвія, Литва та Естонія з 15 травня відкрили внутрішні кордони для своїх громадян, знявши обмеження на пересування транспорту.

Про це повідомляють на сайті уряду Естонії.

Країни Балтії зняли обмеження на рух автомобільного, залізничного та морського транспорту між своїми кордонами відповідно до меморандуму, який підписали міністри закордонних справ усіх трьох країн 12 травня.

Відповідно до меморандуму, з 15 травня діє вільний перетин кордонів для громадян Литви, Латвії та Естонії і людей, що мають право на проживання, — за умови, що вони не мають характерних для коронавірусу симптомів.

Після перетину кордонів цим людям не потрібно буде проходити 14-денну самоізоляцію. Однак, якщо людина приїде в Литву, Латвію або Естонію з-поза меж цих трьох країн, карантин, як і раніше, буде обов’язковим.

Нагадаємо, кордони між Литвою, Латвією та Естонією закрили в середині березня для запобігання поширенню коронавірусу.

З початку пандемії у світі коронавірус підхопили понад 4,5 млн людей. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 519 тисяч 249 людей.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 17 330 випадків інфікування коронавірусом. Загалом 4 473 пацієнти вже одужали від коронавірусного захворювання, а 476 — померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: