Уряд Словенії оголосив про офіційне завершення пандемії коронавірусу в країні. Словенія стала першою країною в Європі, яка зробила таку заяву.

Про це повідомляє Reuters.

Заява про завершення боротьби з коронавірусом прозвучала після того, як влада підтверджувала менше семи нових випадків коронавірусу щодня упродовж останніх двох тижнів. Відтепер люди, які прибувають до країни з інших європейських країн, не будуть зобов'язані проходити 14-денний карантин. Водночас іноземцям з ознаками коронавірусу, як і раніше, будуть забороняти в'їзд до країни.

У самій Словенії громадяни, як і раніше, повинні будуть дотримуватися основних правил для недопущення поширення інфекції.

У Словенії, населення якої становить трохи більше як 2 млн, на сьогодні відомо про 1464 підтверджені випадки коронавірусу. 103 людин померли, а 267 — одужали. Інфікованими залишаються 1094 людини. Влада країни каже, що епідеміологічна картина в Словенії нині є найкращою в Європі.

З початку пандемії у світі коронавірус підхопили понад 4,5 млн людей. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 519 тисяч 249 людей.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 17 330 випадків інфікування коронавірусом. Загалом 4 473 пацієнти вже одужали від коронавірусного захворювання, а 476 — померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: