УКРАЇНА

Кредитна агенція S&P підтвердила «стабільний» рейтинг України

23 квітня, 2018 11:45
УКРАЇНА/Кредитна агенція S&P підтвердила «стабільний» рейтинг України
Зберегти
Вигляд
Міжнародна кредитна агенція Standart&Poor's Global Ratings оцінила кредитний рейтинг України на рівні «В-/В» з прогнозом «стабільний».

Міжнародна кредитна агенція Standart&Poor's Global Ratings оцінила кредитний рейтинг України на рівні «В-/В» з прогнозом «стабільний».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-реліз агенції.

«Наш рейтинг для України відображає низький рівень доходів її населення, а також несприятливе інституйційне середовище та складу політичну ситуацію. Крім цього, на владу в Україні значний вплив має корумпованість різних рівнів управління», — повідомляють в S&P.

Там також погіршили прогноз розвитку української економіки. Зокрема, на думку агенції, ВВП України у 2018 зросте на 3,1%, а у 2019 — на 2,9%.

Нагадаємо, що в Нацбанку повідомили свої прогнози щодо росту національної економіки та рівня інфляції на наступний рік. Зокрема, там вважають, що у наступні 2 роки економіка України сповільнить зростання.

Напередодні свій прогноз щодо економічного зростання в Україні висловили і в Світовому банку. Там повідомили, що у разі проведення ключових реформ, зокрема створення антикорупційного суду та ринку землі, ВВП України у 2018 році може зрости на 3,5%.

В той же час, там зазначили, що якщо уряд та парламент провалять прийняття необхідних Україні реформ у найближчі декілька місяців, то економіка зросте на менш ніж 3%.

Більше про:
# кредити
# ввп
Пов`язані новини