Війна

Обличчя сирійської війни, річниця анексії Криму та ексклюзивне інтерв'ю з Єлісєєвим — ТОП-5 публікацій тижня

20 березня, 2017 16:15
Війна/Обличчя сирійської війни, річниця анексії Криму та ексклюзивне інтерв'ю з Єлісєєвим — ТОП-5 публікацій тижня
Зберегти
Вигляд
lead
А також душевна розмова Дмитра Шурова з гуртом 5nizza і про те, що насправді означає рішення РНБОУ про блокаду окупованих територій.

ВІЙНА. Блокада окупованих територій

«Націоналізація» українських підприємств на окупованій території Донецької та Луганської областей стала поштовхом до припинення перевезення вантажів через лінію зіткнення. По суті це означає «легалізацію» блокади окупованого Донбасу, яка вже частково триває майже два місяці. Щоправда, раніше припинення вантажних перевезень з/на окуповану територію було позицією колишніх добробатівців «Айдару», яких підтримували депутати із «Самопомочі». Тепер ввести тимчасову повну зупинку транспортного сполучення запропонував Раді нацбезпеки та оборони і президент Петро Порошенко, який раніше виступав проти блокади. РНБО рішення ухвалила.

Громадське з’ясовувало, чому риторика голови держави так швидко змінилася, що саме означає рішення РНБО, і як воно позначиться на українцях з обох боків лінії розмежування.

Що означає рішення РНБО про «блокування» Донбасу

СУСПІЛЬСТВО. Річниця анексії Криму

16 березня 2014 року Росія організувала та провела в Криму незаконний «референдум», аби надати збройній анексії півострова вигляду юридичного цивілізованого процесу.  Усі три роки після анексії Криму офіційна Москва та підконтрольні їй російські ЗМІ методично тиражують один і той самий міф. Мовляв, Крим Росія забрала собі абсолютно мирно — «без жодного пострілу» та «не проливши ані краплі крові».

Але річ у тому, що під час військового захоплення півострова Росією були і стрілянина, і поранені, і вбиті. Причому, як серед українських військових, так і серед цивільних, які виступали проти відокремлення Криму від України.

Кривава анексія без «жодного пострілу»

СВІТ. Річниця початку війни в Сирії

Шість років тому – 15 березня 2011-року почався конфлікт у Сирії. Війна забрала життя півмільйона людей.
Для нас Сирія – це новини про ісламістів, далекі і жорстокі вбивства

та апокаліптичні зображення розбомблених міст. Хіба підживлює цю війну знайомий диктатор по сусідству. Громадське вже розповідало про тих, хто вижив, і хто рятував життя під час облоги Алеппо

Цей спецпроект про обличчя конфлікту – сирійців, чиї долі варті сценарію для фільму, але які так легко зрозуміти. 

ОБЛИЧЧЯ СИРІЙСЬКОЇ ВІЙНИ. СПЕЦПРОЕКТ

ПОЛІТИКА. Інтерв'ю з заступником голови АП

Впродовж останніх кількох тижнів українські дипломати активно готуються до зустрічі в нормандському форматі, а також ведуть перемовини щодо майбутньої зустрічі Порошенка із президентом США Дональдом Трампом: міністр закордонних справ Павло Клімкін нещодавно здійснив візити до Вашингтона й Парижа.

Чого чекати від нормандської зустрічі, про що телефоном розмовляють український та російський президенти та коли ЄС запровадить «безвіз» із Україною — в ексклюзивному інтерв’ю Костянтина Єлісєєва Громадському.Схід.

«Мінськ» іще живий» — інтерв’ю з головним дипломатом президентської адміністрації Костянтином Єлісєєвим

КУЛЬТУРА. Інтерв'ю з гуртом 5'nizza

Гурт 5'nizza (у складі Андрія Запорожця та Сергія Бабкіна) та Дмитро Шуров (Pianoбой) поспілкувалися про все, чого б не розповіли журналістам.

Альбом «КУ», невидані пісні й потік свідомості: інтерв'ю гурту 5nizza з Дмитром Шуровим

Більше про:
# ТОП-5
Пов`язані новини