УКРАЇНА

Ксенію Собчак внесли до бази сайту «Миротворець»

16 березня, 2018 12:00
УКРАЇНА/Ксенію Собчак внесли до бази сайту «Миротворець»
Зберегти
Вигляд
Кандидатку в президенти РФ Ксенію Собчак внесли до бази сайту «Миротворець» через «свідоме порушення держкордону України».

Кандидатку в президенти РФ Ксенію Собчак внесли до бази сайту «Миротворець» через «свідоме порушення держкордону України».

Про це йдеться на відповідному сайті.

«Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим у квітні 2014-го і липні 2014-го року. Мінпулювання суспільно-значущою інформацією з метою отримання політичних дивідендів», — так пояснили в «Миротворці» причини занесення до списку Собчак.

Також на сайті йдеться, що Собчак у 2014 році «виправдовувала російську окупацію АР Крим».

Зазначимо, що ООН звинувачує сайт «Миротворець» у порушенні права на приватне життя і презумпції невинуватості. З 2014-го року на сайті публікуються персональні дані тисяч людей, у тому числі медіа-фахівців і активістів неурядових організацій, називаючи їх прихильниками бойовиків і тероризму. При цьому «Миротворець» співпрацює з СБУ, Генштабом, прикордонниками і МВС. 

Раніше кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак заявила, що звернулася до посольства України за дозволом на поїздку в Крим. «Я направила листа до посольства України. Якщо я поїду в Крим, то тільки через Україну. Якщо я отримаю дозвіл на цей в'їзд, я поїду туди», — сказала Собчак.

Водночас у посольстві України не підтверджують звернення Собчак щодо відвідування Криму.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав «політичною шизофренією» намір Собчак проводити в окупованому Криму передвиборчу агітацію.

Нагадаємо, Собчак заявила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії». 

Так вона відреагувала на заяву депутатки Держдуми від «Єдиної Росії» Наталії Поклонської, яка назвала слова телеведучої Собчак про те, що Крим є українською територією, «неповагою до людей і власної батьківщини».

Пов`язані новини