Світ

Куратор санкцій при Мінфіні США Сміт йде з посади

13 квітня, 2018 07:38
Світ/Куратор санкцій при Мінфіні США Сміт йде з посади
Зберегти
Вигляд
Директор управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США Джон Сміт на початку травня піде з  посади.

Директор управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США Джон Сміт на початку травня піде з  посади.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Зазначений підрозділ займається фінансовою розвідкю, а також плануванням і застосуванням економічних санкцій. Сміт пропрацював у відомстві 11 років, з яких три роки очолював департамент, а також координував введення обмежувальних заходів проти Росії, КНДР, Сирії та інших країн.

Міністр фінансів США Стівен Мнучин подякував Сміту за багаторічну роботу.

«Він грав важливу роль у спробах відповісти на виклики сучасної зовнішньої політики», — зазначив глава відомства.

Причини відставки Сміта не зазначаються.

Раніше призначений Дональдом Трампом на посаду держсекретаря США Майк Помпео заявив, що США ще не у повній мірі використали потенціал санкцій проти Росії.

Нагадаємо, США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Після нових санкцій США у Росії курс долара уперше з листопада 2017-го перевищив 60 рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові санкції США не вплинуть на зустріч Трампа з Путіним.

13 березня Дональд Трамп призначив Майка Помпео держсекретарем США замість Рекса Тіллерсона. До цього Помпео очолював Центральне розвідувальне управління США.

Поки Майк Помпео пройде процедуру затвердження на посаду, його обов'язки буде виконувати перший заступник держсекретаря США Джон Салліван.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бувай, Тіллерсоне, привіт, Помпео! Що відомо про нового держсекретаря США

Більше про:
# мінфін сша
Пов`язані новини