Київська барахолка «Кураж Базар», яка займається благодійністю, у 2020 році припинить фінансувати свої попередні проєкти і почне допомагати проєкту Suka_Zhizn, який розповідає історії безпритульних людей і збирає гроші на їх лікування та харчування.

Про це повідомила керівниця «Кураж Базару» Альона Гудкова на свій сторінці в Instagram. Вона зазначила, що після довгих переговорів і суперечок увесь річний бюджет «Кураж Базару» вирішили скерувати на один проєкт.

«Нашим підопічним на 2020 рік стане проєкт @suka_zhizn, яким анонімно займався його засновник з 2017 року і місія якого — дестигматизація бездомних людей в Україні. Важливо розуміти, що бездомний — найчастіше це не вибір, а обставина життя, і нам час усвідомити, що переїзд в інше місто в пошуках роботи, проблеми в родині або шахрайські схеми можуть зробити практично будь-яку людину такою», — написала активістка.

 Вона зазначила, що у 2020 році «Кураж Базар» з Suka_Zhizn планують:

  • створити інфоцентри для реєстрації бездомних в спеціальній CRM-системі;
  • надавати бездомним першу медичну та психологічну допомогу;
  • надавати бездомним можливість поїсти, помитися, змінити одяг і вирішити повернутися в соціум.

Інфоцентри планують відкрити в кожному районі Києва. За рік організатори хочуть зібрати не менше чотирьох мільйонів гривень на розвиток проєкту Suka_Zhizn.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile