Київська міська рада схвалила в першому читанні зміни до Концепції розвитку паркувального простору, які передбачають збільшення кількості паркомісць у місті з 25 тисяч до 125 тисяч до 2020 року.

Київська міська рада схвалила в першому читанні зміни до Концепції розвитку паркувального простору, які передбачають збільшення кількості паркомісць у місті з 25 тисяч до 125 тисяч до 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Зазначається, що через зростання кількості автомобілів у столиці «гостро стоїть питання вільного пересування містом».

«Запропонована Концепція передбачає підвищення рівня якості та надання послуг з паркування. Також ми плануємо запроваджувати інноваційні технології при оплаті послуг за паркування. Наразі прописано послідовне збільшення паркомісць на майданчиках для денного та нічного паркування. Ми розраховуємо, що їхня кількість зросте з 25 тисяч до 125 тисяч. Тобто ми плануємо до кінця 2020 року щорічно облаштовувати 20 тисяч паркомісць», — розповів директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Сергій Сімонов.

Також у Київраді заявили, що, згідно з цією Концепцією, перехоплюючі паркінги можуть з’явитися на Вишгородському, Чернігівському, Бориспільському, Дніпропетровському, Одеському, Житомирському та Ірпінському напрямках.

«Також заплановано поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиків», — додали в Київраді.

Нагадаємо, з 27 вересня в Києві почали працювати муніципальні інспектори з паркування.

У грудні 2017 Верховна Рада ухвалила закон про реформування сфери паркування транспортних засобів — посилили відповідальність за порушення правил зупинки, стоянки чи паркування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Звільнити вулиці від авто: чи запрацює «закон про паркування»?

У червні Михайлівську площу в Києві звільнили від автомобілів, заборонивши несанкціоновані парковки і транзитний проїзд транспорту.

У травні в Києві вперше виставили на аукціон місця для паркування.

Поділитись: