Світ

Китай позбавили ліцензії на трансляцію Євробачення через цензуру ЛГБТ

11 травня, 2018 18:47
Світ/Китай позбавили ліцензії на трансляцію Євробачення через цензуру ЛГБТ
Зберегти
Вигляд
Європейська мовна спілка відкликає ліцензію на транслювання пісенного конкурсу Євробачення у китайський телеканалу «MangoTV» через цензурування зображеннь прапору ЛГБТ та татуювань під час трансляції концерту.

Європейська мовна спілка відкликає ліцензію на транслювання пісенного конкурсу Євробачення у китайський телеканалу «MangoTV» через цензурування зображеннь прапору ЛГБТ та татуювань під час трансляції концерту. 

Про це повідомляє ВВС. 

Повідомляється, що під час трансляції китайський мовник розмив зображення прапору ЛГБТ та взагалі не показав виступу албанського виконавця Євгента Бушепа. Ймовірно через татуювання співака та його музикантів.

Також телеканал не транслював виступ ірландця Райна О’Шонессі, під час якого двоє акторів зображували романтичні стосунки.

У Європейській мовній спілці заявили, що такі дії суперечать «святкуванню різноманітності через музику» і тому китайський телеканал не зможе показати наступні частини пісенного конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Любов у соль мінорі: формула ідеального хіта для Євробачення

Нагадаємо, український виконавець MELOVIN відкриє гранд-фінал Євробачення-2018

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ MELOVIN: що треба знати про учасника від України на Євробаченні

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти