В Китаї оголосили про запровадження додаткових мит на американські товари у відповідь на запровадження американцями мит на сталь та алюміній.

У Китаї оголосили про запровадження додаткових мит на американські товари у відповідь на запровадження американцями мит на сталь та алюміній.

Про це повідомляє Bloomberg.

Ідеться про запровадження тарифів на американські товари на суму 3 мільярди доларів. Це рішення було ухвалено владою Китаю у відповідь на нові американські мита на сталь та алюміній.

Згідно з рішення Міністерства торгівлі, Китай накладе 25% митного збору на американську свинину та алюміній, а також 15% на американську металургійну продукцію, фрукти та вино.

За інформацією Bloomberg, оголошений список товарів не є вичерпним. Головною ціллю майбутніх торговельних обмежень КНР може стати компанія Boeing Co. Так, президент Китаю може скасувати замовлення компанії на суму 38 мільярдів доларів.

Крім цього, під загрозою потенційних китайських тарифів знаходиться американська технологічна продукція та сектор послуг.

Нагадаємо, що Трамп розпорядився запровадити додаткові тарифи на китайський імпорт до США на суму 50 мільярдів доларів.

Також Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набудуть чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile