Голлівудський актор Леонардо Ді Капріо нещодавно дав свідчення перед судом присяжних в рамках розслідування масштабної шахрайської схеми відмивання коштів, яке проводить Департамент юстиції США. Про це пише The Washington Post з посиланням на свої джерела.

Невідомо, коли відбулось засідання суду. Крім того, воно проходило за закритими дверима, тому деталі свідчень Ді Капріо також невідомі. Наразі немає також інформації про те, як правоохоронці доставили актора до федерального суду без попереднього повідомлення.

Зазначається, що прокурори вважають Ді Капріо свідком, який «може надати корисну інформацію про фінансиста-шахрая з Малайзії».

Йдеться про Лоу Джо, якого у федеральному суді Нью-Йорка звинуватили у відмиванні грошей через малазійський урядовий інвестиційний фонд. Суми коштів, які ймовірно були відмиті шахрайським способом, сягають «кількох мільярдів доларів».

За версією слідчих, у результаті корупційної схеми з фонду були викрадені гроші, частина яких використовувалася для фінансування фільму «Вовк з Уолл-стріт», у якому Ді Капріо виконав головну роль.

Американський актор «не є метою розслідування», підкреслили джерела The Washington Post.

Представник Міністерства юстиції США та прес-секретар актора від коментарів відмовилися.

Раніше представник Ді Капріо повідомляв, що актор співпрацював зі слідством і «повністю підтримував зусилля, спрямовані на те, щоб домогтися справедливості в цьому питанні».

Раніше ми писали, що Мін`юст США конфіскував придбаний Ді Капріо Оскар Марлона Брандо.

Поділитись: