Фото:

LG Electronics

Південнокорейський виробник електроніки LG представив свій новий флагманський смартфон WING, особливість якого полягає в наявності поворотного екрану. Той відхиляється на 90 градусів, відкриваючи ще один, удвічі менший екран.

Про це йдеться в пресрелізі LG.

LG WING може працювати у двох режимах— базовому і поворотному. У разі використання в першому режимі апарат — це типовий смартфон із екраном у 6,8 дюйма і пропорціями 20,5:9. Відгортання основного екрана на 90 градусів відкриває додатковий дисплей діагоналлю 3,9 дюйма.

Поворотний режим — це унікальний для ринку форм-фактор. Як запевняє LG, він дозволяє по-новому взаємодіяти з додатками на пристрої: приміром, стримити відео на YouTube на основному екрані, а на додатковому — читати коментарі глядачів і відповідати на них.

LG запевняє, що поворот основного екрана не призведе до виведення пристрою з ладу, для чого у смартфоні додали функцію подвійного замка (для надійної фіксації) та подвійну пружину і гідравлічний амортизатор. Випробування WING показали, що смартфон продовжував працювати навіть після 200 тисяч поворотів основного дисплея.

У поворотному режимі можуть працювати не лише спеціально припасовані для цього додатки, а й звичайні. LG розробила функцію Multi App, яка дозволяє відкрити два різні додатки на двох різних екранах. Розробник наводить такий приклад: основний екран може бути використаний для навігації, а додатковий — для отримання повідомлень і дзвінків за кермом.

Ще одна функція WING — Media Controller — дозволяє змінювати налаштування програвання мультимедійного контенту «на ходу» без необхідності його переривання. Іншими словами, параметри яскравості, гучності тощо виносяться на додатковий екран, тоді як саме відео програватиметься на основному.

Серед інших характеристик WING — процесор Qualcomm Snapdragon 765G із підтримкою 5G, 8 Гб оперативної пам’яті, 256 Гб постійної пам’яті (можна розширити за допомогою SD-карти). Основних камер у смартфона аж три — на 64, 12 і 13 Мб. У поворотному режимі стає доступною ще одна камера на 32 Мб. При цьому вага WING складає лише 260 грамів.

Прем’єрний реліз смартфона відбудеться в Південній Кореї, після чого — у США та Європі. Термінів і ціни ґаджета LG поки не розкриває.

Чим гнучкіший екран, тим краще

Поворотний режим — фішка, за допомогою якої LG прагне урізноманітнити свою лінійку смартфонів. Ще один напрямок, у якому працює компанія, — екран, який згортається. За непідтвердженими даними, LG може представити свій перший смартфон із таким екраном, на початку 2021 року.

Схожі амбіції мають і інші гравці ринку. Так, на початку серпня спеціалізований портал 9to5Google повідомив, що компанія Google до кінця 2021 року планує випустити смартфон, який згинається, хоча офіційно цього не підтвердили.

Смартфони, що згинаються, вже є на ринку. Піонером у цій лінійці став Samsung Galaxy Fold, який вийшов 2019 року. Щоправда, в першій моделі під час тестування знайшли баг, через який відмикався весь екран, тож Samsung довелося терміново відкликати партію і випускати виправлену модель.

Крім того, на ринку є й інші смартфони, що згинаються: Samsung Galaxy Z Flip (згинається не вздовж, а впоперек, і коштує трохи дешевше), Huawei Mate X (офіційно продається тільки в Китаї, а коштує ще дорожче), Motorola RAZR (теж згинається впоперек).

Поділитись: