УКРАЇНА

ЛГБТ-активістам напередодні Маршу Рівності надійшли листи з погрозами

17 червня, 2017 20:06
УКРАЇНА/ЛГБТ-активістам напередодні Маршу Рівності надійшли листи з погрозами
Зберегти
Вигляд
Невідомі зламали сторінку ЛГБТ-організації «Гей-альянс Україна», розмістивши на ній повідомлення про «оголошення війни геям від імені патріотів України».

Невідомі зламали сторінку ЛГБТ-організації «Гей-альянс Україна», розмістивши на ній повідомлення про «оголошення війни геям від імені патріотів України». 

Про це повідомляє Центр інформації про права людини.

«Проведення в Україні різних ЛГБТ-форумів, «Маршів Рівності», «Київпрайдів» та інших заходів «гомосексуалістів» стане для вас трагічною помилкою. Ніяка удавана підтримка поліції вам не допоможе», — йдеться у тексті.

Також на електронні скриньки ЛГБТ та правозахисних організацій надійшли електронні листи з погрозами її лідерам та правозахисникам, які підтримують Марш рівності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Райдужні перспективи: ситуація з правами ЛГБТ у світі. 

«Для нас немає труднощів знайти кожного з вас. Вся необхідна інформація про ваших організаторів та лідерів вже є. Якщо ви зараз зайдете на свій сайт, то побачите своє майбутнє, яке ми вам з легкістю забезпечимо», — йдеться у повідомленні.

Наразі контроль над сайтом відновили, а новину із погрозами видалили.

Нагадаємо, 18 червня у Києві пройде Марш Рівності. Початок маршу о 10:00, пройде він за маршрутом від рогу вулиць Володимирської і Богдана Хмельницького і до площі Льва Толстого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пам’ятні місця ЛГБТ-спільноти на карті Києва. 

Очікується, що у Марші візьмуть участь до 5 тисяч осіб, охоронятимуть його, як і минулого року, близько 6 тисяч правоохоронців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти