Правоохоронці провели кілька зустрічей з організаторами заходу, а також противниками маршу.

На Марші Рівності, який відбудеться 18 червня, в Києві, очікується близько 5 тисяч учасників.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Стільки ж правоохоронців, в тому числі кінна поліція і кінологи, будуть залучені до забезпечення правопорядку, повідомив начальник головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко.

Марш Рівності стане завершальною частиною заходів в рамках фестивалю «Київпрайд».

«Маршрут буде той самий, що і минулого року, заявлена ​​кількість учасників — до 5 тисяч. З огляду на те, що минулого року була заявлена ​​одна тисяча, а прийшло дві, я думаю, що  цьогоріч всі заявлені 5 тисяч і будуть, можливо, навіть більше», — додав Крищенко.

За його словами, цей захід є під пильною увагою європейської спільноти, поліція вживає всіх необхідних заходів для того, щоб марш пройшов без інцидентів.

Крищенко розповів, що правоохоронці провели кілька зустрічей з організаторами заходу, обговоривши маршрут і заходи безпеки.

На місці проведення акції, як зазначив він, будуть встановлені загороджувальні турнікети, перекриття та «фільтраційні пункти», також буде чотири контрольно-пропускні пункти.

Правоохоронці будуть вибірково перевіряти документи і вміст сумок учасників маршу.

За словами Крищенка, в цілому заходи безпеки будуть аналогічні тим, які проходили в минулому році під час проведення «Маршу рівності».

«Ми розуміємо, що цей захід викликає у деякої частини наших громадян неоднозначну реакцію, тому ми проводимо зустрічі з противниками маршу», — сказав Крищенко.

Керівник поліції Києва також закликав усіх киян та гостей столиці не створювати конфліктних ситуацій під час проведення цього заходу.

Нагадаємо, 13 червня у Києві відбулася церемонія відкриття «Київпрайду» на підтримку ЛГБТ. 

Як анонсувала раніше директорка ОО «Київпрайд» Руслана Панухник, цьогорічні заходи «КиївПрайду» проходитимуть у столиці 9-18 червня, а Марш Рівності — відбудеться 18 червня.

ДИВІТЬСЯ: «Агресія не зникла, але ми сподіваємося на діалог» — організаторка ЛГБТ-фестивалю про цьогорічний «Марш рівності»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: