УКРАЇНА

Лідер «Компартії Росії» Зюганов запропонував визнати самоназвані «ЛНР» та «ДНР»

10 вересня, 2018 21:06
УКРАЇНА/Лідер «Компартії Росії» Зюганов запропонував визнати самоназвані «ЛНР» та «ДНР»
Зберегти
Вигляд
Депутат Держдуми РФ, лідер фракції «Компартії Росії» Геннадій Зюганов закликав визнати незалежність самоназваних «ЛНР» та «ДНР», територію яких окупувала Росія.

Депутат Держдуми РФ, лідер фракції «Компартії Росії» Геннадій Зюганов закликав визнати незалежність самоназваних «ЛНР» та «ДНР», територію яких окупувала Росія.

З відповідною пропозицією Зюганов виступив на пленарному засіданні Держдуми в середу, 11 січня, повідомляється на сайті партії.

«Ми допомогли дітям прекрасного Донбасу. Ми тільки туди 58 конвоїв відправили, 10 тисяч подарунків. Давайте зараз приймемо рішення на підтримку Донбасу і визнаємо ці республіки. Досить знущатися над ними», — сказав Зюганов.

У «Компартії Росії» у грудні минулого року заявляли про необхідність визнати «підсумки загальнонародних референдумів» в самоназваних «ДНР» та «ЛНР».

Нагадаємо, у березні спеціальний представник Держдепу США Курт Волкер заявив, що самоназвані «ДНР» та «ЛНР» мають бути ліквідовані, бо не відповідають Конституції України.

Росія з серпня 2014 року направляє в зону бойових дій на Донбас так звані «гуманітарні конвої».

Митну та прикордонну служби України не допускають до огляду цих вантажівок. Українська сторона заявляла про отримання доказів того, що в цих вантажівках серед ящиків з продуктами харчування була зброя, боєприпаси і протитанкові гранати.

Державний департамент США назвав незаконними російські «гумконвої» на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «ДНР» після Захарченка: як живуть і що говорять жителі окупованих територій

Пов`язані новини