Галапагоська черепашка Поллі. Її вага склала 116,7 кілограма
Фото:

London Zoo

Щороку Лондонський зоопарк традиційно зважує кожну з понад 19 тисяч тварин, які там перебувають. Так працівники пересвідчуються, що мають актуальну інформацію про своїх підопічних.

Кожна тварина має свої особливості, а тому працівники зоопарку використовують винахідливі прийоми, аби заманити їх на ваги, йдеться в пресрелізі Лондонського зоопарку з нагоди Дня вимірювання.

Так, аби на ваги стали пінгвіни, прилад розташовують на маршруті, яким вони рухаються щоранку, йдучи до годувальниці. А мавпочок відволікають іграшками, аби вони не втекли, щойно ставши на ваги.

Усі дані про вагу тварин Лондонський зоопарк вносить у міжнародну базу даних, яка дозволяє зоопаркам усього світу стежити за станом рідкісних видів.

«Ми маємо знати важливі статистичні дані про кожну тварину в зоопарку — від високого жирафи до крихітної мурахи. Так ми пересвідчуємося, що кожна тварина, про яку ми піклуємося, є здоровою, добре їсть і росте так, як і має. Вага є особливо важливим показником її здоров’я і добробуту», — пояснює Тейґ Стабінґтон, помічник куратора тварин Лондонського зоопарку.

Фото:

London Zoo

Крім того, відстеження ваги тварин інколи дозволяє визначити, вагітні вони чи ні, та відстежувати їхню вагітність. Скажімо, так працівники Лондонського зоопарку виявили, що їхня окапі (вид парнокопитних із родини жирафових) Оні чекає на другу дитину.

Фото:

London Zoo

Через пандемію коронавірусу Лондонський зоопарк був вимушено закритим три місяці. Відвідувачів дозволили туди пускати знову лише з 15 червня. Зоопарк каже, що за цей час втратив суттєву частку свого доходу й ледь зміг забезпечити високоякісний догляд для своїх тварин.

Поділитись: