Слідчі Держбюро розслідувань викрили інспектора з охорони природно-заповідного фонду Канівського заповідника ННЦ «Інститут біології та медицини» на незаконному вилові риби.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

За попередньою інформацією, інспектор разом з ще одним громадянином незаконно ловили рибу за допомогою електровудки та риболовецьких сіток в урочищі Зміїні острови Канівського природного заповідника.

Незаконного вилову риби нарахували на приблизно 20 тисяч гривень. Рибу вилучили слідчі разом зі знаряддям для вилову, автопричепом та 2 човнами.

Справу відкрили за ч. 2 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу. У разі доведення вини йому загрожує штраф, обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той самий строк.

Наразі вирішують питання про повідомлення інспектору про підозру.

Оновлено: Згодом ДБР видалило цю інформацію як зі свого сайту, так і зі сторінки у Facebook.

Фото з місця події, Канівський заповідник
Фото:

ДБР

Відповідно до закону України «Про природно-заповідний фонд України», служба державної охорони природно-заповідного фонду має статус правоохоронного органу та покликана охороняти території об’єктів природно-заповідного фонду.

Канівський природний заповідник Київського національного університету імені Тараса Шевченка — природний заповідник в Україні. Розташований у межах Черкаської області, неподалік від міста Канева, на правому березі та заплавних островах Дніпра. 

Поділитись: