Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ «вже давно» розслідує розкрадання в оборонній сфері, про які йдеться в журналістському розслідуванні Bihus.info.

Про це Луценко повідомив у Facebook, коментуючи допис колишньої виконавчої директорки Громадського Катерини Горчинської.

На запитання, як давно ГПУ веде це розслідування, і які є успіхи, Луценко відповів: «Якщо після зливу фігуранти не втечуть — все буде як завжди: після експертиз — підозра, потім запоб захід, потім передача на ознайомлення захисту і в суд».

Коментуючи інший допис, генпрокурор заявив, що Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розслідує цю справу «трошки довше», ніж ГПУ.

Громадське звернулося до прес-служби ГПУ, але там заявили, що поки не готові коментувати інформацію про це. У відомстві пообіцяли дати коментар 27 лютого.

Нагадаємо, в НАБУ після виходу розслідування Bihus.info щодо схем з розкрадання в оборонному комплексі України оточенням президента Петра Порошенка, в НАБУ заявили, що відомство проаналізує ці факти та дасть їм оцінку. Також бюро зазначило, що згадані в розслідуванні підприємства вже є об'єктами розслідувань НАБУ, які нині тривають.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, який також фігурує в розслідуванні, звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді. Порошенко його відсторонення підтримав.

На розслідування також відреагували з боку державного концерну Укроборонпром, назвавши його маніпулятивним.

Поділитись: