Світ

Лукашенко надіслав Путіну 4 мішки картоплі як подарунок до Нового року

Белта
Світ/Лукашенко надіслав Путіну 4 мішки картоплі як подарунок до Нового року
Зберегти
Вигляд
Президент Білорусі Олександр Лукашенко надіслав президенту Росії Володимиру Путіну новорічний подарунок: сало і чотири мішки картоплі зі свого подвір’я. Про це повідомило білоруське видання «Белта».

Як пояснила прес-секретарка глави Білорусії Наталія Ейсмонт, Путін сам напівжартома попросив такий подарунок, коли Лукашенко запитував, що б він хотів отримати до Нового року.

Представниця Лукашенка пояснила, що у подарунку кілька елітних сортів картоплі, кожен з яких призначений для різного приготування: один для смаження, другий — для дерунів, третій — для пюре, четвертий — для запікання і відварювання.

У подарунок іншим лідерам країн Співдружності незалежних держав президент Білорусі відправив ексклюзивні ялинкові кулі ручної роботи, додала Ейсмонт.

25 грудня Лукашенко і Путін зустрілися у Москві і провели 4-годинні переговори.

24 грудня Олександр Лукашенко заявив, що відтепер не називатиме Росію «братньою державою», а лише «партнером», оскільки у РФ «це поняття більше неприйнятне». 

Лукашенко висловив хвилювання, що РФ хоче «включити» Білорусь у свій склад під приводом «глибокої інтеграції». У РФ пояснили, що об'єднання РФ та Білорусі зараз не на порядку денному — прес-секретар президента РФ.

Водночас у Росії заявили про завершення підготовки проекту Концепції зближення законодавства Росії й Білорусі. У РФ кажуть, що створення документа «допоможе покращити економічну співпрацю».

Пов`язані новини