Президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив замінити главу своєї Адміністрації. Він призначив на цю посаду першого заступника голови Комітету держбезпеки Ігоря Сергієнка. Попередня глава Наталя Кочанова відпрацювала на цій посаді три роки, її направили до Ради Республіки за президентською квотою.

Про це повідомляє ОНТ.

«Щодо Адміністрації президента, то, Ігорю Петровичу, я зупинився на вашій кандидатурі. Багато було дискусій і розмов. Що мене схилило найбільше — ваша робота в Комітеті держбезпеки була пов’язана з проблемами, якими пріоритетно займається Адміністрація. Це кадри, їх чистота, політичні й соціально-політичні питання. Ви дуже добре знаєтеся на цьому» — зазначив Лукашенко.

«Ви патріот, віддана справі людина, досвідчена. Треба нам попрацювати всім так, щоб нове покоління прийшло і змогло продовжити роботу, яку ми почали, змогло зберегти країну. Зараз треба зберегти країну», — додав він, звертаючись до нового очільника Адміністрації.

Нагадаємо, нещодавно посол Білорусі в Росії Володимир Семашко заявив, що Володимир Путін та Олександр Лукашенко домовились про «грандіозні плани» щодо реалізації угоди про союзну державу, які зокрема передбачають створення єдиного уряду та парламенту Росії та Білорусі.

Водночас сам Лукашенко заявив, що ніхто не збирається здавати незалежність країни й ні про яке злиття з Росією не йдеться.

Поділитись: