ENRU

Луценко анонсував подання до Ради на депутата, який причетний до «знищення оборонної промисловості»

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що найближчим часом направить до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з народного депутата, причетного до «знищення частини оборонної промисловості України».

Про це Луценко заявив під час візиту у Дніпро 8 вересня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я найближчим часом внесу подання на відповідного народного депутата України, який причетний до цього, я б сказав, безпрецедентного аморальному вчинку — знищення фактично частини оборонної промисловості нашої країни», — сказав Луценко.

Водночас генпрокурор не назвав прізвище депутата, про якого йдеться.

Разом з тим, він зазначив, що всі посадові особи, причетні до крадіжок в оборонній промисловості, «відповідатимуть за свої дії».

«Ми бачимо перший об'єкт — фактично військовий ракетний завод, справа директора якого вже знаходиться в суді», — додав Луценко.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради щодо притягнення до кримінальної відповідальної депутата Вілкула. Того ж дня генпрокурор просив Раду притягнути до кримінальної відповідальності депутата Колєснікова.

Дмитро Колєсніков у період з 24 грудня 2012 року по 2 березня 2014 року обіймав посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Олександр Вілкул був главою Дніпропетровської облдержадміністрації з березня 2010 до 24 грудня 2012-го. 

Однак, профільний комітет Верховної Ради повернув голові парламенту подання ГПУ на депутатів Колєснікова та Вілкула.