Генпрокурор Юрій Луценко не згоден з позицією голови Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка щодо того, що процес у справі злочинів режиму Януковича був виключно очним.

Про це Луценко повідомив в ексклюзивному коментарі Громадському.

«Всі економічні справи, необхідні для передачі злочинного угруповання Януковича до суду, відходять разом зі слідчими та прокурорами. Це вимушено. Бо Горбатюк проти заочного процесу, каже – треба чекати на очний. Я на це ніколи не погоджусь», – сказав генпрокурор.

При цьому Луценко додав, що в управлінні Горбатюка лишаються всі справи Майдану і всі співробітники, що над ними працювали.

24 жовтня Департамент спеціальних розслідувань ГПУ, очолюваний Сергієм Горбатюком, було реорганізовано. З нього виділено Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями.

«Руйнуються всі напрацювання, це є кроком до знищення результатів роботи і непритягнення винних до відповідальності», – прокоментував рішення голови ГПУ Горбатюк.

Адвокатка родин загиблих учасників Євромайдану Євгенія Закревська вважає, що генпрокурор Юрій Луценко фактично розформував своїм рішенням департамент спецрозслідувань, який займається розслідуванням злочинів часів Майдану.

Згодом речниця генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що Департамент з розслідувань злочинів Майдану ніхто не розформовував.

Також нагадаємо, що Луценко планує зібрати усі матеріали розслідування щодо режиму Януковича в одну велику справу і передати її до суду до кінця року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile