Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що народна депутатка Надія Савченко планувала теракт у залі Верховної Ради.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що народна депутатка Надія Савченко планувала теракт у залі Верховної Ради.

«У слідства є незаперечні докази того, що депутатка Савченко особисто планувала, особисто вербувала, особисто давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут у цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі — урядову і посадову, мінометами зруйнувавши купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе», —  сказав Луценко.

Генпрокурор також заявив, що сьогодні, 15 березня, він планує внести до парламенту подання про притягнення до відповідальності, затримання та арешт Савченко.

Заява Луценко прозвучала після звернення народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, який закликав главу ГПУ притягнути Савченко до відповідальності через її звинувачення щодо спікера Парубія.

Раніше Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Депутатка на брифінгу заявила, що бачила, як спікер парламенту Парубій заводив снайперів у готель «Україна».

Також Савченко зробила на брифінгу таку заяву: «Хто не думав підірвати Банкову або Верховну Раду? Ми що, живемо в 37-му році, у сталінські часи, коли це є злочином? Про це що не можна говорити на вулиці? У нас про це не говорить тільки ледачий», — заявила Савченко.

Нагадаємо, депутатку Надію Савченко викликали на допит до СБУ у зв'язку з розслідуванням провадження стосовно арештованого переговорника Володимира Рубана. Сама депутатка Савченко заявила, що вимагає вручити повістку на допит в СБУ їй особисто в руки.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у разі неявки Савченко в СБУ, він клопотатиме про її арешт та зняття з неї депутатської недоторканності.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile