У справі про викрадення Ігоря Луценка та Ігоря Вербицького 21 січня 2014 під час подій на Майдані було організовано втечу другого підозрюваного з-під домашнього арешту.

Про це в ефірі Громадського заявив народний депутат Ігор Луценко, який був викрадений разом з Вербицьким.

«Цей водій, котрий возив нас з Вербицьким, коли нас запхнули в мікроавтобус, втік тому, що він мав значне процесуальне значення», – сказав Луценко.

За його словами, за кілька днів до того, яка цьому водію мала відбутись зміна запобіжного заходу, він зник, інсценувавши власне викрадення.

«Це викрадення на той час міліція визнала інсценуванням. Це питання до представників МВС, які мали вжити всіх необхідних заходів, щоб цього не сталось», – підсумував Луценко.

Нагадаємо, що Луценко і Вербицький були викрадені з території Олександрівської лікарні у Києві та вивезені за місто. Після катування їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих пошкоджень помер.

Нагадаємо, що у Генеральній прокуратурі України запевняють, що розслідування кримінальних проваджень щодо подій на Євромайдані не припиниться з 1 березня поточного року, незважаючи на те, що ще не створено Державне бюро розслідувань.

/Фото facebook/igor.lutsenko

Поділитись: