Виконавчий комітет Львівської міської ради ініціював заборону експлуатації тварин у цирках на території міста.

Про це кореспонденту hromadske повідомили у прес-службі Львівської міської ради. 

Також комітет ухвалив рішення «Про гуманне ставлення до тварин», яким визнає неприпустимою експлуатацію тварин у цирках і дельфінаріях. 

«То, що сьогодні виробляють зі тваринами у цирках, у дельфінаріях, — це знущання. Такі речі не припустимі на території Львова. Ми звернулись до керівництва держави, щоб були зміни у законодавстві. Щоб у всіх містах, і селах, припинили знущатись з тварин», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Місто готує відповідне письмове звернення до президента та прем’єр-міністра щодо невідкладного внесення змін до законодавства України у сфері захисту тварин. 

Міський голова Львова також ініціював перевірку у Львівському державному цирку. Водночас у самому закладі з таким рішенням незгодні.

Комерційний директор львівського цирку Роман Здреник зазначив, що у них з тварин ніхто не знущається. Здреник вважає, що такими діями міська влада хоче знищити циркове мистецтво.   

Міський виконком Львова вже не вперше ухвалює рішення щодо заборони жорстокого поводження з тваринами у цирку. У 2016 міська рада Львова заборонила пересувні цирки на території міста, але Господарський суд Львівської області скасував цю заборону. 

Поділитись: