Львівське кафе потрапило до списку сотні найкращих закладів світу для веганів за версією міжнародного онлайн-сервісу HappyCow. Український заклад посів 51-е місце.

HappyCow оновили свій рейтинг 18 листопада. У відгуках користувачі відзначили широкий вибір веганських хот-догів та атмосферу українського закладу Dogs Like Ducks.

HappyCow — заснований у 1999 році в Каліфорнії міжнародний онлайн-сервіс, «гід по вегетаріанським і веганським ресторанам світу». Щороку сервіс оновлює список найкращих веганських закладів, спираючись на оцінки та відгуки спільноти HappyCow.

Перші 10 позицій рейтингу виглядають так:

  1. Grassroots Health – в Единбурзі, Шотландія;
  2. Wild Food – у Гранаді, Іспанія;
  3. AtayaCaffe – у Берліні, Німеччина;
  4. Vegan Beat – в Афінах, Греція;
  5. Piante Pizzeria – у Брекенріджі, штат Колорадо, США;
  6. Veganeats Caffe – у Лісабоні, Португалія
  7. Dosa Bar – у Тель-Авіві, Ізраїль;
  8. Arashiyama-kan - у Кіото, Японія;
  9. Plant – у Ешвілі, штат Північна Кароліна, США;
  10. Urban Orchard – у Мадриді, Іспанія.

Нагадаємо, наприкінці серпня у французькому місті Кале через загрозу заворушень скасували фестиваль веганів, який планували провести у вересні. У червні у Франції м'ясники звернулися до влади з проханням захистити їх від «агресивних веганів». Вони заявили, що за останні кілька місяців ті заляпали штучною кров'ю близько 15 магазинів, а також розбили камінням вітрини, закликаючи відмовитись від м'яса. Раніше у Франції до умовного терміну покарання засудили активіста-вегана, який написав пост у Facebook, де схвалював загибель м'ясника під час теракту 23 березня.

Поділитись: