На сцені вони Кашляючий Ед і Ванпанчмен. У реальному житті — Степан та Ігор. Виросли в «тупіку», читали реп російською у Львові та знімали кліпи в себе «на районі».

Їхній гурт називається «Глава 94». Назву придумав Ед. Однак особливої релігійності в хлопців немає.

— Стояла в мене в кімнаті Біблія, — розповідає він. — Я відкрив главу 94 — це рік мого народження — і прочитав вірш.

— А там саме йдеться про судний день. Ніхто не виживе, всі помруть, навіть коли буде друге пришестя, — продовжує Ігор.

Хлопці навчалися в одній школі, однак не були знайомі. Степан професійно займався футболом. «Колись на полі до Степана почав чіплятися старший хлопець. Мій друг за нього вступився і отримав сам. Так ми познайомилися», — згадує Ігор. Відтак він почув першу пісню Степана і запропонував записати нові.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Very The Jerry: баскетбол та реп-батл

Гурт випустив кілька альбомів, але в кожного з учасників є власний проект. «Ми паримося над текстами. Напевно, більше, ніж із бітами. Не подобається, як у нас пишуть тексти», — Ед скаржиться на несерйозне ставлення до репу більшості музикантів. Для «Глави 94» музика більше, ніж хобі. Але на життя заробляють іншим: Ігор відкрив барбершоп, Степан монтує весільні відео. Попри те, що наразі музика не приносить прибутку, одного дня хлопці мріють зібрати стадіон на власному концерті: «Забитий стадіон людьми, які співають в унісон твої пісні, — це показник того, що ти крутий. Надіюся, так вийде».

Поділитись: