Актор Денні Трехо, відомий за роллю «Мачете», та Крістофер Ллойд, професор Еммет Браун з фільмів «Назад у майбутнє», вперше відвідали Україну — вони побували в Києві на Comic Con Ukraine 2019.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Міжнародний конвент сучасної поп-культури проходить 21-22 вересня на території Арт–заводу «Платформа», це другий Comic Con Ukraine у Києві.

Актори Трехо та Ллойд стали хедлайнерами заходу, відвідувачі фотографувалися з ним, ставили питання та брали автографи. Також серед відомих гостей Джон Ромеро — співавтор відомої відеогри Doom.

Під час спілкування з відвідувачами Ллойд сказав, що йому сподобалось в Україні і він залишиться тут ще на декілька днів.

На запитання, куди б він відправився, якби міг подорожувати в часі, актор відповів, що приблизно на півстоліття в майбутнє, аби дізнатися, як людство пристосувалося до змін клімату.

Трехо, зі свого боку, розповів, що не проти зіграти й в драматичному фільмі, зокрема в одному він вже знявся.

«Так, я уже знявся у фільмі, сценарій якого написав мій син. Скоро стрічка буде представлена на кінофестивалі», — сказав він.

На запитання, яка його улюблена роль, Трехо відповів: «Я б любив «Мачете», навіть якби я не грав у цьому фільмі».

Також його спитали, чим би він займався, якби не став актором.

«Допомагав би наркозалежним. Однак я і зараз цим займаюся», — сказав він.

Загалом фестиваль відвідали близько 30 тисяч людей, включно з тисячею косплеєрів. Власники найкращих костюмів поїдуть на змагання у Японії. 

Організатор фестивалю Олександр Пушкар пообіцяв, що в наступному році гості Comic Con Ukraine будуть точно не гірші.

Comic Con Ukraine — наймасштабніший фестиваль коміксів та косплею в Україні, проходить удруге. Крім змагання косплеєрів, зустрічей з відомими гостями, виставки коміксів, зони відеоігор та інших подій, пов’язаних з поп-культурою, у фестивалі взяли участь притулки для тварин та низка благодійних фондів.

Поділитись: