Співачка Мадонна виступить у фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2019, який відбудеться у Тель-Авіві 14-18 травня. Мадонна заспіває дві композиції, за що отримає 1 мільйон доларів.

Трансляція Євробачення охопить понад 180 мільйонів глядачів, зазначає BBC.

Чутки про виступ Мадонни на конкурсі ходили вже близько місяця, вперше про це повідомили промоутери компанії Live Nation Israel. Тепер же у прес-службі Мадонни підтвердили, що вона виступатиме.

Водночас, ізраїльська преса оприлюднила декілька матеріалів про те, що в організаторів були сумніви щодо змісту виступу Мадонни. Вважається, що він «може бути суперечливим», адже одна з композицій містить політичний посил.

Як пише Variety, Мадонна виконає у фіналі конкурсу дві пісні, одна з яких є новою — з майбутнього альбому співачки.

Виступ Мадонни коштуватиме близько в 1 мільйон доларів, гроші виділить ізраїльський мільярдер канадського походження Сільван Адамс, який фінансував великомасштабні заходи і концерти протягом останніх декількох років «для підтримки Ізраїлю».

«Я вірю, що її виступ у супроводі десятків професійних бек-танцівників внесе значний вклад в успіх заходу», — сказав Адамс.

У вересні 2018 року Ізраїль остаточно обрав місто-переможця, яке прийматиме 64-е Євробачення — ним стане Тель-Авів. Спочатку влада Ізраїлю заявила, що проводитиме Євробачення в Єрусалимі.

Перемогу у фіналі Євробачення-2018 здобула представниця Ізраїлю Netta.

Поділитись: