Уряд Іспанії візьме під контроль Каталонію у тому разі, якщо лідер останньої Карлос Пучдемон неоднозначно відповість на питання про незалежність регіону

Уряд Іспанії візьме під контроль Каталонію у тому разі, якщо лідер останньої Карлос Пучдемон неоднозначно відповість на питання про незалежність регіону.

Про це повідомляє Reuters.

«Відповідь повинна бути без будь-якої двозначності. Він повинен сказати «так» або «ні». Якщо він відповість неоднозначно, це означатиме, що він не бажає діалогу. І таким чином іспанський уряд повинен буде вжити заходів», — заявив міністр внутрішніх справ Іспанії.

Прем’єр країни Маріано Рахой дав главі Каталонії Пучдемону час до понеділка (16 жовтня), аби той визначився із рішенням про оголошення незалежності. Також Пучдемон має ще 3 дні до четверга, аби передумати.

1 жовтня у Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

Прем'єр Іспанії Маріано Рахой відмовився називати голосування в Каталонії референдумом про самовизначення.

У вівторок, 10 жовтня, глава уряду Каталонії Карлос Пучдемон запропонував парламенту відкласти оголошення про незалежність регіону від Іспанії.

11 жовтня Пучдемон підписав декларацію про незалежність.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: