Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його телефонні дзвінки з президентом США Дональдом Трампом і іншими світовими лідерами схожі на сосиски: «Краще не пояснювати, що всередині», вважає Макрон.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його телефонні розмови з президентом США Дональдом Трампом та іншими світовими лідерами схожі на сосиски: «Краще не пояснювати, що всередині», вважає Макрон.

Про це Макрон заявив під час прес-конференції з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, передаю Reuters.

Макрона запитали про новину телеканалу CNN, у якій йшлося, що телефонний дзвінок між французьким лідером і Трампом минулого тижня був «жахливим».

Reuters зазначає, що Макрон запозичив відому цитату прусського державного діяча Отто фон Бісмарка, і заявив, що утримається від того, аби робити позапланові коментарі щодо своїх розмов з іншими лідерами.

«Як сказав Бісмарк, якби ми пояснювали людям, як виготовляються сосиски, навряд чи вони б їх їли», — сказав Макрон журналістам.

«Мені подобається, коли люди бачать готову страву, але я не впевнений, що коментарі на кухні допомагають приготувати їжу або їсти її», — додав президент Франції.

Як повідомляли ЗМІ, Макрон під час переговорів телефоном з Трампом сказав лідеру США, що його рішення знизити тарифи на експорт для союзників США було «незаконним» і «помилкою».

Нагадаємо, Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика, Канада та ЄС.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Також повідомлялось, що ЄС хоче вирішувати торговельні суперечки зі США через інструменти СОТ.

Поділитись: