Світ

Макрон заявив, що найближчим часом прийме рішення щодо військового удару по Сирії

11 квітня, 2018 02:06
Світ/Макрон заявив, що найближчим часом прийме рішення щодо військового удару по Сирії
Зберегти
Вигляд
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в найближчі дні, після консультацій зі США та Британією, прийме рішення про те, чи проводити військові удари по сирійських об'єктах хімічної зброї.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в найближчі дні, після консультацій зі США та Британією, прийме рішення про те, чи проводити військові удари по сирійських об'єктах хімічної зброї. 

Про це повідомляє Reuters.

«Ми будемо продовжувати обмін технічною та стратегічною інформацією з нашими партнерами, зокрема з Великобританією і США, і найближчими днями ми оголосимо про наше рішення»,  — сказав Макрон.

Також він заявив, що будь-які удари Франції по території Сирії будуть спрямовані на об'єкти, пов'язані з хімічною зброєю, а не союзників сирійського уряду.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН відхилила російський варіант резолюції щодо хімічних атак у Сирії.

Раніше Росія заблокувала в Раді Безпеки ООН проект резолюції США про створення нового механізму розслідування хімічних атак в Сирії.

8 квітня здійснена хіматака на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, в наслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб.

Постійні представники Франції та Великої Британії при ООН Франсуа Делатр і Карен Пірс на екстреному засіданні Ради безпеки заявили про відповідальність Росії та Ірану за останню хімічну атаку в сирійському місті Дума.

Раніше постійна представниця США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що «на руках російського режиму є кров сирійських дітей».

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп заявив що ухвалить рішення протягом доби про те, чи застосувати військову силу проти влади Сирії у зв'язку із застосуванням хімічної зброї в місті Дума.

Раніше Трамп назвав президента Сирії Башара Асада «твариною», коментуючи хімічну атаку в Сирії.

9 квітня Організація із заборони хімічної зброї розпочала розслідування атаки в Сирії.

10 квітня уряд Сирії запропонував Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) направити команду спостерігачів для розслідування обвинувачень у проведенні хімічної атаки в місті Дума.

Пов`язані новини