Державне підприємство СЕТАМ, що реалізовує арештоване майно за допомогою технології Blockchain, приєднається до «Prozorro.Продажі» у процесі реалізації всіх активів, в тому числі підприємств малої приватизації.

Державне підприємство СЕТАМ, що реалізовує арештоване майно за допомогою технології Blockchain, приєднається до Prozorro.Продажі у процесі реалізації всіх активів, в тому числі підприємств малої приватизації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Зазначимо, що «Prozorro.Продажі» та СЕТАМ — дві інноваційні системи, що забезпечують реалізацію майна з максимальною прозорістю та мінімальними можливостями для корупції. Проте вони підпорядковуються різним відомствам: Prozorro — Мінекономіки, а СЕТАМ — Міністерству юстиції.

«Шляхом довгих переговорів ми прийшли до спільного знаменника: майданчик OpenMarket приєднується до ProzorroПродажі в реалізації усіх активів, зокрема малої приватизації, майна збанкрутілих банків, прав оренди тощо», — заявив заступник міністра економіки України Макс Нефьодов.

«Входження СЕТАМ у сферу продажу підприємств під час малої приватизації допоможе державі вилучити якнайбільше коштів», — заявив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

Також повідомляється, що обидві системи електронних торгів підписали дорожню карту про співпрацю.

СЕТАМ — це державне підприємство, створене з метою здійснення електронних торгів конфіскованим майном. В основу торгів покладено технологію Blockchain​.

Як зазначалось, за допомогою СЕТАМ держава реалізувала арештованого майна на 6 мільярдів гривень.

Також в СЕТАМ продавали один з найбільших олійних комбінатів України за 150 мільйонів гривень.

Напередодні у СЕТАМ виставили на продаж Ferrari боржника, що не виплачував аліментів.

Раніше там виставили на продаж конфіскований російський Boeing.

Крім цього, там оголосили про продаж двох спиртзаводів через проблеми із виплатою зарплати.

Також в СЕТАМ виставили на продаж землю та споруди Миколаївського суднобудівного заводу за борги з виплати зарплати. В Укроборонпромі, якому належить завод, повідомили, що продаж заводу незаконний.

Поділитись: