Платежі «чорної бухгалтерії» Партії регіонів проходили через офшорні компанії в Киргизстані. Таким чином здійснювались перерахування Януковичем коштів Манафорту.

Платежі «чорної бухгалтерії» Партії регіонів проходили через офшорні компанії в Киргизстані. Таким чином здійснювались перерахування екс-президентом України Віктором Януковичем коштів американському політтехнологу колишньому раднику президента США Дональда Трампа Полу Манафорту.

Про це заявив народний депутат від БПП Сергій Лещенко під час прес-конференції за підсумками проведеного розслідування і оприлюднивши відповідні документи в своєму блозі на «Українській правді».

«Мова йде про транзакції від 14 жовтня 2009 року в розмірі 750 тисяч доларів США. Для цього платежу був складений фіктивний контракт на поставку техніки для офшорної компанії. За моєю інформацією, це була одна з схем, яку використовувала Партія регіонів через рахунки в Киргизстані», – сказав Лещенко.

За його даними, гроші були перераховані на рахунок Манафорта в банку штату Вірджинія.

«Як був оформлений цей платіж? Манафорт отримав ці гроші з рахунку офшорної компанії, зареєстрованої в Белізі, сам рахунок був відкритий в Киргизстані в місті Бішкек», – розповів депутат.

За його словами, у цих документах є «живий підпис Манафорта», дата і печатка українського представництва його компанії. Він зазначив, що унікальність документа в тому, що він за датою та сумою збігається з інформацією в «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

«Переконаний, що ці факти мають бути розслідувані як українськими, так і американськими правоохоронними органами», – заявив народний депутат.

Нагадаємо, у серпні 2016 народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив копії документів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів щодо передачі коштів екс-раднику Віктора Януковича Полу Манафорту.

Всього, згідно із документами, Манафорт отримав більше як 12 мільйонів доларів від Партії регіонів із 2007 по 2009 роки.

Повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

19 лютого 2017 року стало відомо, що адвокат Трампа, Манафорт і депутат ВР готували план зняття санкцій з РФ

15 березня повідомлялося, що донька Манафорта підозрює його в причетності до вбивств на Майдані. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: