Футбольний клуб «Маріуполь» вимагає від «Динамо» відшкодувати «шестизначну суму» за незіграний влітку матч та скасування трансляції.

Футбольний клуб «Маріуполь» вимагає від «Динамо» відшкодувати «шестизначну суму» за незіграний влітку матч та скасування трансляції.

Про це повідомив віце-президент маріупольського клубу Андрій Санін у Facebook.

Згідно з діючим регламентом Української прем’єр-ліги, клуб, команда якого не з’явилася на матч без поважної причини, зобов’язаний відшкодувати клубу-господарю поля витрати, пов’язані з організацією матча (відрядження арбітрів, спостерігача арбітражу і делегата ФФУ, виготовлення та реалізація квитків, бронювання місць у готелі, замовлення транспорту тощо.

«Відповідно до Регламенту ми і вчинили… Зараз ми закінчуємо підготовку другого пакету документів з фінансової претензією, вже на порядок більшою, ніж попередня (оскільки в ній мова йде про втрати телемовника від непоказаних матчу, а це куди більш вагомі цифри)», — зазначив Санін.

15 листопада «Динамо» відмовили в апеляції щодо технічного програшу «Маріуполю».

На засіданні Федерації футболу України 11 вересня столичному клубу «Динамо» зарахували технічну поразку, бо команда не прибула на матч Української Прем’єр-ліги до Маріуполя. Кияни аргументували своє рішення «відсутністю гарантій безпеки». Пізніше клуб з Донеччини відмовився перегравати матч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile