Громадський порядок на Марші рівності в Харкові 15 вересня охоронятимуть майже 2,5 тисячі правоохоронців — це більше, ніж кількість учасників заходу, якої очікують у поліції.

Про це повідомили в поліції області.

Так, правоохоронці очікують близько 1,5 тисячі учасників Маршу рівності — зокрема представників міжнародних організацій та дипломатичних установ іноземних держав.

Начальник поліції Харківщини Валерій Сокуренко заявив, що поліція заздалегідь готувалась до цього заходу і 15 вересня працюватиме в посиленому режимі. Зокрема 13 вересня в місті почав працювати Ситуаційний центр «для відстеження оперативної обстановки», а також взаємодії різних силових органів.

В охороні громадського порядку візьмуть участь спецпризначенці, зокрема з підрозділу ТОР, нацгвардійці та курсанти з університету внутрішніх справ.

«На акції працюватимуть групи документування, протягом усього часу здійснюватимуться фото- і відеофіксація подій, для контролю за порядком поліція задіє квадрокоптери», — додав Сокуренко.

Марш рівності відбудетсья в Харкові вперше, його запланували в межах тижня «Харківпрайду».

Нагадаємо, Харківська міська рада і мер Геннадій Кернес заявляли про намір позиватися до суду з метою обмежити проведення «Харківпрайду». Проте пізніше вони відмовилися від цього наміру.

Організатори «ХарківПрайду» анонсували, що протягом 9-15 вересня у Харкові відбуватиметься «Pride Week», під час якого організують декілька дискусійних та освітніх заходів, а сам Марш рівності пройде 15 вересня.

Поділитись: