Життя

Масштабні протести у Білорусі можуть поновитись протягом місяця – журналіст

25 березня, 2017 23:10
Життя/Масштабні протести у Білорусі можуть поновитись протягом місяця – журналіст
Зберегти
Вигляд
Через місяць у багатьох містах Білорусі заплановане проведення іншої масштабної акції – Чорнобильський шлях, і люди вийдуть на ці акції з такими ж протестними гаслами.

Після розгону акції до Дня Волі у Мінську лунають заклики до протестів завтра, 26 березня, у різних містах Білорусі. Але наразі важко сказати, чи вдасться ці заходи організувати і зібрати людей, оскільки всі лідері опозиції, які б могли потенціально очолити такі акції, затримані міліцією.

Проте поновлення масштабних акцій протесту у Білорусі ймовірне найближчим часом. Таку думку в коментарі Громадському висловив журналіст білоруської редакції «Радіо Свобода» Валерій Каліновський.

«Зараз вже йдеться не тільки про опозицію, а загалом про народ. Вони, дійсно, –проти, вони, дійсно, – обурені. Бо вони зараз живуть дуже бідно, особливо в провінції. І вони готові протестувати. Але їм потрібні якісь політичні лідери. Тому треба чекати, поки вони всі вийдуть з тюрем», – сказав він.

За його словами, через місяць у багатьох містах Білорусі заплановане проведення іншої масштабної акції – Чорнобильський шлях, і люди вийдуть на ці акції з такими ж протестними гаслами.

Нагадаємо, 25 березня в Білорусі планувалось проведення акцій до Дня Волі, який цьогоріч співпав з протестами, що тривають понад місяць через так званий «податок на дармоїдів». Спроба провести акцію у Мінську завершилась масовими затриманнями

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дармоїди» проти Лукашенка: що відбувається в Білорусі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини