Лариса Кольченко
Фото:

Анастасія Кольченко/Facebook

Матір засудженого українського політв'язня Олександра Кольченка Лариса протягом трьох діб перебувала в колонії у Копейську Челябінської області Російської Федерації.

Про це у Facebook повідомила племінниця Кольченка Анастасія.

Це вже п’ята зустріч Лариси Кольченко з її сином у неволі. Останнє довгострокове побачення відбулося у липні 2018 року.

«Саша почуває себе добре, як завжди, ні на що не скаржиться. Дуже чекав цієї зустрічі, щоб згадати смак домашньої їжі, приготовленої руками мами. Російські ЗМІ практично не читає, крім «Новой газеты», з якої і нині вирізають і зафарбовують статті з «забороненою інформацією», – написала Анастасія.

За її словами, Олександр Кольченко, «як завжди, задає безліч питань про родину, друзів, ситуацію в світі, а точніше про Україну та Крим».

Олександр, який незаконно утримується в колонії у російському місті Копейськ, почав частіше ходити на прогулянки, грати у волейбол і просто ходити до спортзалу. Разом з адвокатом збирається писати клопотання про зміну режиму утримання.

«Також передає всім привіт і просить писати листи!», – йдеться в повідомленні.

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняли, Чирній надалі перебуває у колонії у місті Шахти Ростовської області.

Поділитись: